Plakaty filmowe na ścianie-hit czy kompletny kit?

filmWielu dekoratorów wnętrz twierdzi, iż plakaty filmowe są odpowiednim elementem wystroju pokoju młodzieżowego czy też studenckiego mieszkania, ale z pewnością nie nadają się do pozostałych pomieszczeń, ponieważ mają w sobie coś niedojrzałego i zaburzają ogólną harmonię.

Czy zatem w stylowo urządzonym domu jest miejsce na taki rodzaj dekoracji? Oczywiście, że tak, jednak konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad.

Kolor ma znaczenie

Kolorowe plakaty filmowe ze strony http://www.galeriaplakatu.com/film mogą być całkiem dobre, jednak bardzo często kontrastują z wystrojem danego pomieszczenia. Dużo lepszym rozwiązaniem jest postawienie na plakaty w odcieniach szarości, które dodatkowo dodadzą pomieszczeniu nutę tajemniczości.

Rama górą

Prawda jest taka, iż nawet najpiękniejszy plakat nie będzie wyglądać zbyt dobrze na ścianie, jeśli zostanie do niej przymocowany za pomocą taśmy klejącej czy też pinesek. Z tego właśnie względu konieczne jest umieszczenie go w specjalnej ramie, która sprawi, że nawet plakat ze średniej półki będzie wyglądał niezwykle stylowo. Ważne jest to, aby wybrać ramę, która będzie pasowała nie tylko do wybranego plakatu, ale również wkomponuje się idealnie w pozostałe elementy wystroju danego pomieszczenia.

0 comments:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *