Fascynujące mieszkania muzyków

jazz

Mieszkania muzyków, czy też osób nie grających ani nie śpiewających, lecz fascynujących się muzyką są zwykle bardzo interesujące. Wystrój tego typu mieszkań przeważnie dobitnie pokazuje duże zainteresowanie lokatora muzyką.

Gitara zawsze pod ręką

Jeśli chodzi o muzyków amatorów, a takich jest najwięcej, wydaje się, że ich instrumentem zwykle jest gitara. Gra na niej jest dosyć prosta, a sam instrument jest stosunkowo niedrogi. Natomiast muzyka wydobywająca się ze strun może być piękna. Dlatego też, charakterystyczną cechą mieszkania muzyka jest zwykle to, iż gitara jest położona gdzieś na widoku. Z czego to wynika? Po pierwsze z tego, że muzycy chcą mieć gitarę zawsze pod ręką, ponieważ często jej używają. Po drugie natomiast są oni zwykle bardzo dumni ze swojego instrumentu, dlatego chcą, by zobaczył go każdy kto ich odwiedza.

Ponadto, w mieszkaniach muzyków wszechobecne są plakaty. Oczywiście to jakiego rodzaju są owe plakaty zależy z jakiego typu muzykiem mamy do czynienia. Jeśli jest to fascynat muzyki jazzowej to prawdopodobnie w jego mieszkaniu będą wisiały plakaty jazzowe od http://www.galeriaplakatu.com/jazz-i-blues. Jeśli natomiast jest fanem innego rodzaju muzyki, na przykład rocka, to zamiast plakatów jazzowych będą wisiały plakaty zespołów rockowych

0 comments:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *